Uitslagen Karate Cup Sittard
24 juni 2007

  POULE 1A Meisjes 8 - 9 jaar    
        -    30 kg.  
    1e Plaats Esmee Bijl - Nieuwe Lekkerland  
    2e Plaats Malika Bankodad - Team Fightin Nabil  
    3e Plaats Julia Bijl - Nieuwe Lekkerland  
    3e Plaats Celine Martin - Karate school Alken  
               
               
  POULE 1B Meisjes 8 - 9 jaar    
        +    30 kg  
    1e Plaats Desie Wieman - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    2e Plaats Vannesse de Jong - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    3e Plaats Renee Eijkenboom - Karate school Alken  
    3e Plaats Jihane Bankodad - Team Fightin Nabil  
               
               
  POULE 1C Jongens 8 - 9 jaar    
        -    30 kg.  
    1e Plaats Okacha Bankodad - Team Fightin Nabil  
    2e Plaats Erik Bolgert - Karate Gummersbach  
    3e Plaats Antonie Lindelauf - Karate school Alken  
    3e Plaats Glen Kusters - Karate school Alken  
               
               
  POULE 1D Jongens 8 - 9 jaar    
        +    30 kg  
    1e Plaats Brain Timmerans - Budosport Heerlerbaan  
    2e Plaats Nabil Azidan - Karate do KyouKei  
    3e Plaats Patrick Mertens - Karate school Alken  
    3e Plaats Juwan Ekoë - Team Fightin Nabil  
               
               
  POULE 2A Meisjes 10 - 11 jaar    
        -    33 kg.  
    1e Plaats Yamaika Kuypers - Mossel - Boot  
    2e Plaats Jenny Bolgert - Karate Gummersbach  
    3e Plaats Sahin Ebru - Karate do Smaal  
    3e Plaats Jajiah Jakhoukh - Ashi te Hara  
               
               
  POULE 2B Meisjes 10 - 11 jaar    
        +    33 kg  
    1e Plaats Lisa van de Kamp - Karate - do Smaal  
    2e Plaats Bobbi Been - Unity ' 99  
    3e Plaats Estelle Waltz - Unity ' 99  
    3e Plaats Kaylee Zwakhalen - Karate school Alken  
               
               
  POULE 2C Jongens 10 - 11 jaar    
        -    35 kg.  
    1e Plaats Dennis Moesman - Mossel - Boot  
    2e Plaats Jolano Lindelauf - Karate school Alken  
    3e Plaats Damian Da Luz - Tadashii do  
    3e Plaats Ian Bremmers - Fudoshin  
               
               
  POULE 2D Jongens 10 - 11 jaar    
        +    35 kg  
    1e Plaats Julien Custine - Champions club  
    2e Plaats Brandon Smit - Unity ' 99  
    3e Plaats Andreas Renz - Karate Gummersbach  
    3e Plaats Stef van Ool - Karate school Alken  
               
               
  POULE 2D Jongens 10 - 11 jaar    
        +    44 kg  
    1e Plaats Danilo Teters - Mossel - Boot  
    2e Plaats Hakim Leeflaug - Unity ' 99  
    3e Plaats Rob Timmermans - Budosport Heerlerbaan  
    3e Plaats Murat Jakhoukh - Ashi te Hara  
               
               
  POULE 3A Meisjes 12 - 13 jaar    
        -    48 kg.  
    1e Plaats Kimberly van Harten - Karate - do Smaal  
    2e Plaats Isra Ou - Aissa - Team Fightin Nabil  
    3e Plaats Sharyn Moesman - Mossel Boot  
    3e Plaats Noami Suverkropp - Sportschool v/d Nieuwendijk  
               
               
  POULE 3B Meisjes 12 - 13 jaar    
        +    48 kg  
    1e Plaats Caroline Müller - Karate Gummersbach  
    2e Plaats Lonneke Meijer - Karate do Smaal  
    3e Plaats Laury Vogelzang - Unity ' 99  
    3e Plaats Danique van de Hoek - Unity ' 99  
               
               
  POULE 3E Jongens 12 - 13 jaar    
        -    40 kg.  
    1e Plaats Dennis Lientz - Karate Gummersbach  
    2e Plaats Viktor Streich - Karate Gummersbach  
    3e Plaats Onalid Bankodad - Team Fightin Nabil  
    3e Plaats Ketiaan Doejaaren - Unity ' 99  
               
               
  POULE 3F Jongens 12 - 13 jaar    
        +    40 kg  
    1e Plaats Joris Bakker - Budoschool Ton Neuhaus  
    2e Plaats Davide Teters - Mossel Boot  
    3e Plaats Nigel Sawssens - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    3e Plaats Akay Cagri - Sei Do  
               
  POULE 3F Jongens 12 - 13 jaar    
        +    50 kg  
    1e Plaats Ozan Arslan - Mossel Boot  
    2e Plaats Marciano Dekker - Karate school Alken  
    3e Plaats Eren Balli - Mossel Boot  
    3e Plaats Florian Eppink - Ashi Te Hara  
               
               
  POULE 4A Meisjes 14 -15 jaar      
        -    55 kg  
    1e Plaats Eva Zwaneveld - Team Fightin Nabil  
    2e Plaats Wendy Muykelom - Karate school Alken  
    3e Plaats Kimberley Oosterveen - Karate do Smaal  
    3e Plaats Shirley Op den Camp - Karate school Alken  
               
               
  POULE 4B Meisjes 14 - 15 jaar    
        +    55 kg  
    1e Plaats Elisa Uitzetter - Karate do Smaal  
    2e Plaats Nikki Hoornweg  - Unity ' 99  
    3e Plaats Kaylee van Dijk - Karate do Smaal  
    3e Plaats Jennie van Tiel - Karate do KyouKei  
               
               
  POULE 4C Jongens 14 - 15 jaar    
        -    51 kg  
    1e Plaats Umut Kalayci - Mossel Boot  
    2e Plaats Lars Jongen - Karate school Alken  
    3e Plaats Sjoerd Kroon van Diest - Kenamju Karate  
    3e Plaats Halil Cuha - Karate do KyouKei  
               
               
  POULE 4D Jongens 14 - 15 jaar      
        +    51 kg  
    1e Plaats Clint Reurslag - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    2e Plaats Patrick Oppelaar - Sei Do  
    3e Plaats Joubr Amrani - Karate school Alken  
    3e Plaats Dylan Janssen  - Sportschool v/d Nieuwendijk  
               
               
  POULE 4E Jongens 14 - 15 jaar    
        +    63 kg  
    1e Plaats Stevin van de Hoek - Unity ' 99  
    2e Plaats Rodney Smith - Unity ' 99  
    3e Plaats Alex Cremers - Fudoshin  
    3e Plaats Daan Storm - Kenamju Karate  
               
               
  POULE 5A Meisjes 16 - 17 jaar    
        min / plus    
    1e Plaats Esther van Schaik - Unity ' 99  
    2e Plaats Jasmine Tips - Karate club Kerkhoven  
    3e Plaats Vallerie Op den Camp - Karate school Alken  
    3e Plaats Danielle Hooglucht - Nauwelearts de Agé  
               
               
  POULE 5B Jongens 16 - 17 jaar    
        -   67        kg  
    1e Plaats Rick Vincent - Team Fightin Nabil  
    2e Plaats Khalid Ebaihoubarke - Sportschool Bushido  
    3e Plaats Boris Delhez - Team Fightin Nabil  
    3e Plaats Ben Koch - Ensho Sen  
               
               
  POULE 5C Jongens 16 - 17 jaar      
        +      67  kg  
    1e Plaats Paul Dörenberg - Karate school Alken  
    2e Plaats Mustafa Kilic - Unity ' 99  
    3e Plaats Mitch Reurslag - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    3e Plaats Bart Vinken - Karate school Alken  
               
               
  POULE 6A Dames 18 - 20 jaar    
        min / plus    
    1e Plaats Hannina Berrouba - Choku Gym  
    2e Plaats Tatjana Sacardo - Ashi te Hara  
    3e Plaats Fijma Dionne  - Kenamju Karate  
    3e Plaats Lydia Mossel - Mossel Boot  
               
               
  POULE 6B Mannen 18 - 20 jaar    
        min / plus    
    1e Plaats Renee Smaal  - Team Fightin Nabil  
    2e Plaats Saffie Gouw - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    3e Plaats Jamal Ebaihoubarke  - Sportschool Bushido  
    3e Plaats Emile Lapre - Kenamju Karate