POULE 1A Meisjes 8 - 9 jaar    
         28 kg.  
    1e Plaats Ruveyde Albayrak - Chuko  
    2e Plaats Jaydin van der Eerden - Chuko  
    3e Plaats  Kubra Ozturk - Chuko  
               
               
  POULE 1B Meisjes 8 - 9 jaar    
        +   28 kg  
    1e Plaats Melissa Loen - Bushido  
    2e Plaats Michelle Mertens - Karateschool Alken  
    3e Plaats Celine Martin - Karateschool Alken  
               
               
  POULE 1C Jongens 8 - 9 jaar    
        -   30 kg.  
    1e Plaats Antonie Lindelauf - Karateschool Alken  
    2e Plaats Carlos Criado - El Hatri  
    3e Plaats Duncan van de Berg - Sportschool v/d Nieuwendijk  
               
               
  POULE 1D Jongens 8 - 9 jaar    
        +   30 kg  
    1e Plaats Bryan Lusse - Unity '99  
    2e Plaats Madu Soares - Bushido  
    3e Plaats Patrick Mertens - Karateschool Alken  
               
               
  POULE 2A Meisjes 10 - 11 jaar    
        -   40 kg.  
    1e Plaats  Eveline Vounckx - KC Samoerai Leuven  
    2e Plaats Asabi Leleiveld - Kenamju  
    3e Plaats Kitty van Dinther - Kenamju  
               
               
  POULE 2B Meisjes 10 - 11 jaar    
        +    40 kg  
    1e Plaats Ingrid Creemers - Fudoshin  
    2e Plaats Iman Elkabary - Kenamju  
    3e Plaats Bobby Been  - Unity '99  
               
               
  POULE 2C Jongens 10 - 11 jaar    
        -    34 kg.  
    1e Plaats Thomas van de Meijden - Kenamju  
    2e Plaats Sten Bremmers - Fudoshin  
    3e Plaats Colin Strijkers - Karateschool Alken  
               
               
  POULE 2D Jongens 10 - 11 jaar    
        -    42 kg  
    1e Plaats Brain Timmermans - Budo Sport Heerlerbaan  
    2e Plaats Furan Kanbur - Choku  
    3e Plaats Marwon Lahmor - Kyoukei  
               
               
  POULE 3A Meisjes 12 - 13 jaar    
        -    48 kg.  
    1e Plaats Lisa van de Kamp - Karate do Smaal  
    2e Plaats Hanna Jugo - Karate do Smaal  
    3e Plaats Nane Roetman - Karate Nordhorn  
               
               
  POULE 3B Meisjes 12 - 13 jaar    
        +    48 kg.  
    1e Plaats Cheyenne van Dijk - Karate do Smaal  
    2e Plaats Katharina Kemmet - Oberberg karate Gummersbach  
    3e Plaats Kaylee Zwakhalen - Karateschool Alken  
               
               
  POULE 3C Jongens 12 - 13 jaar    
        -    41 kg.  
    1e Plaats Denis Laschhizky - Oberberg karate Gummersbach  
    2e Plaats Elmar van Kleef - Unity '99  
    3e Plaats Oscar van Polanen Petel - Fudoshin  
               
               
  POULE 3D Jongens 12 - 13 jaar    
        -    44 kg.  
    1e Plaats Keatian Doejaaren - Unity '99  
    2e Plaats Fernando Vilanueva - Karateschool Muilwijk  
    3e Plaats Kevin Metzen - Karateschool Alken  
               
               
  POULE 3E Jongens 12 - 13 jaar    
        -    50 kg  
    1e Plaats Kevin Spel - Budoschool Ton Neuhaus  
    2e Plaats Nick Gerrese - Unity '99  
    3e Plaats Max ten Bosch - Unity '99  
               
               
  POULE 3F Jongens 12 - 13 jaar    
        +    50 kg  
    1e Plaats Donny Rolink - Nauwelearts de Age  
    2e Plaats Nigel Janssens - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    3e Plaats Maik van Kleef - Unity '99  
               
               
               
  POULE 4A Meisjes 14 -15 jaar      
        -    53 kg  
    1e Plaats Louise Oldeman - Choku  
    2e Plaats Jennifer Palmirie - Budoschool Ton Neuhaus  
    3e Plaats Rukiye Yuksel - Choku  
               
               
  POULE 4B Meisjes 14 - 15 jaar    
        -    57 kg  
    1e Plaats Laury Vogelzang - Unity '99  
    2e Plaats Kimberley Oosterveen - Karate do Smaal  
    3e Plaats Sherilyn Wold - Saikoro  
               
               
  POULE 4C Meisjes 14 - 15 jaar    
        +    57 kg  
    1e Plaats Sharon van Gent - Karateschool Muilwijk  
    2e Plaats Kaylee van Dijk - Karate do Smaal  
    3e Plaats Kim Schaap - Kenamju  
               
               
  POULE 4D Jongens 14 - 15 jaar    
        -    52 kg  
    1e Plaats Lesley Zut - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    2e Plaats Niels van Mourik - Karate do Smaal  
    3e Plaats Omar Ibrahim - Kenamju  
               
               
  POULE 4E Jongens 14 - 15 jaar    
        -    62 kg  
    1e Plaats Rik Dudink - Sportschool v/d Nieuwendijk  
    2e Plaats Halil Cuha - Kyoukei  
    3e Plaats Antonio Eitzer - Unity '99  
               
               
  POULE 4F Jongens 14 - 15 jaar    
        +    62 kg  
    1e Plaats Giordy Nortan - Choku  
    2e Plaats Daan Storm - Kenamju  
    3e Plaats Alex Cremmers - Fudoshin  
               
               
  POULE 5A Meisjes 16 - 17 jaar    
        -    67 kg  
    1e Plaats Vallerie Op den Camp - Karate school Alken  
    2e Plaats Robin Eijkenboom - Karate school Alken  
    3e Plaats Annemiek Borsjes - Budoschool Ton Neuhaus  
               
               
  POULE 5B Jongens 16 - 17 jaar    
        -    67 kg  
    1e Plaats Erik Jonk - Choku  
    2e Plaats Rik Vincent - Karateclub van Hellemond  
    3e Plaats Bassem Hamoud - Kyoukei  
               
               
  POULE 5C Jongens 16 - 17 jaar      
        -    71 kg  
    1e Plaats Cheri Miloudi - Kenamju  
    2e Plaats Xavier Kohlen - Karate school Alken    
    3e Plaats Wesley Routier - Bushido  
               
               
  POULE 5D Jongens 16 - 17 jaar      
        +    71 kg  
    1e Plaats Dylan de Weerd - Bushido  
    2e Plaats Jacques Kohlen - Karate school Alken    
    3e Plaats Jeremy Koot - Bushido  
               
               
  POULE 6A Dames 18 - 21 jaar    
        min/plus    
    1e Plaats Kitty Bakker - Budoschool Ton Neuhaus  
    2e Plaats Femke Tiesen - Genseikan Karate-do  
    3e Plaats Hanina Berouba - Choku  
               
               
  POULE 6B Mannen 18 - 21 jaar    
        -    70 kg  
    1e Plaats Rafael Petersen - Bushido  
    2e Plaats Boris Delhez - Choku  
    3e Plaats Youri Budding - Sportschool v/d Nieuwendijk  
               
               
  POULE 6C Mannen 18 - 21 jaar    
        +    70 kg  
    1e Plaats Rene Smaal - Karate do Smaal  
    2e Plaats Ruvienne Mathilda - Unity '99  
    3e Plaats Mitchell de Weerd - Bushido