UITSLAGEN
Internationale Karate Cup Sittard

Zondag 25 oktober 2009

               
  POULE 1A Meisjes 8 - 9 jaar    
         31 kg.  
    1e Plaats Janssens Moïse - v.d.Nieuwendijk  
    2e Plaats v.d.Meijden Amy - Kenamju  
    3e Plaats Habich Amy - Alken  
    3e Plaats v.d.Wey Nina - Alken  
               
               
  POULE 1B Meisjes 7 - 8 - 9 jaar    
         31 kg  
    1e Plaats Kölker Floor - v.d.Nieuwendijk  
    2e Plaats Koutet Narjes - Unity '99  
    3e Plaats Klesman Danique - Alken  
    3e Plaats Zaryouh Nora - Choku  
               
               
  POULE 1C Jongens 7 - 8 - 9 jaar    
        -     30 kg.  
    1e Plaats Beckers Sydney - Alken  
    2e Plaats Timmermans Jordy - Heerlerbaan  
    3e Plaats Klint Nathan - Kenamju  
    3e Plaats v.Gent Dylano - Bushido  
               
               
  POULE 1D Jongens 8 - 9 jaar    
         30 kg  
    1e Plaats Haan Tycho - Bushido  
    2e Plaats Nagy Sven - Bushido  
    3e Plaats Janssens Joachim - Herentals  
    3e Plaats Fransen Jaro - Do Pora  
               
               
  POULE 2A Meisjes 10 - 11 jaar    
         38 kg.  
    1e Plaats Bakker Danielle - Muilwijk  
    2e Plaats Albayrak Rüveyda - Choku  
    3e Plaats v.d. Eerden Jaydin - Choku  
    3e Plaats Lanneer Charlotte - Verviers  
               
               
  POULE 2B Meisjes 10 - 11 jaar    
         38 kg  
    1e Plaats v.Dinther Loekie - Kenamju  
    2e Plaats Loen Melissa - Bushido  
    3e Plaats Ben Ouicha Abir - Alken  
    3e Plaats Klappe Lizzy - Unity '99  
               
               
  POULE 2C Jongens 10 - 11 jaar    
         39 kg.  
    1e Plaats Rosiello Jess - Wakai Team  
    2e Plaats Kremers Bob - Unity '99  
    3e Plaats Lindelauf Antonie - Alken  
    3e Plaats v.d.Meijden Thomas - Kenamju  
               
               
  POULE 2D Jongens 10 - 11 jaar    
         39 kg  
    1e Plaats Lusse Bryan - Unity '99  
    2e Plaats Lieuwhie Damara - Unity '99  
    3e Plaats Kusters Glen - Alken  
    3e Plaats Mertens Patrick - Alken  
               
               
  POULE 3A Meisjes 12 - 13 jaar    
          44 kg.  
    1e Plaats Sahin Ebru - Do Smaal  
    2e Plaats Ferrier Cassandra - Union Leuze  
    3e Plaats Teubol Roos - Muilwijk  
    3e Plaats Dierickx Laura - Zipangu  
               
               
  POULE 3B Meisjes 12 - 13 jaar    
        44 t/m 52   kg  
    1e Plaats Oerlemans Romi - Kenamju  
    2e Plaats Aarts Donna - Kenamju  
    3e Plaats Schulpen Julia - Alken  
    3e Plaats Gajadin Neelam - Mossel-Boot  
               
               
  POULE 3C Meisjes 12 - 13 jaar    
         53 kg  
    1e Plaats Been Bobbi - Unity '99  
    2e Plaats Bliek Laura - Muilwijk  
    3e Plaats Bouhy Sarah - Hara Herve  
    3e Plaats Waltz Estelle - Unity '99  
               
               
  POULE 3D Jongens 12 - 13 jaar    
        -   43 kg.  
    1e Plaats Schwetschenko Andreas - Gummersbach  
    2e Plaats v.Dalen Daan - Choku  
    3e Plaats da Costa Steven - Ensho Sen  
    3e Plaats Boot Jasper - Ton Neuhaus  
               
               
  POULE 3E Jongens 12 - 13 jaar    
        43 t/m 48   kg  
    1e Plaats Lindelauf Jolano - Alken  
    2e Plaats Timmermans Brian - Heerlerbaan  
    3e Plaats Fontein Bauke -Muilwijk  
    3e Plaats Wals Jordy - Top Karate  
               
               
  POULE 3F Jongens 12 - 13 jaar    
        +   48 kg  
    1e Plaats Timmermans Rob - Heerlerbaan  
    2e Plaats Kuppens Loic - Dokaido  
    3e Plaats v.Kleef Elmar - Unity '99  
    3e Plaats Tijhuis Melvin - Do Smaal  
               
               
  POULE 4A Meisjes 14 -15 jaar      
        -   54  kg    
    1e Plaats v. Harten Kimberley - Mossel-Boot  
    2e Plaats Vincent Nina - v.Hellemond  
    3e Plaats Zwakhalen Kaylee - Alken  
    3e Plaats Palmieri Jennifer - Ton Neuhaus  
               
               
  POULE 4B Meisjes 14 - 15 jaar    
        +    54 kg  
    1e Plaats Wold Sherilyn - Kenamju  
    2e Plaats v.Langevelde Seryna - Mossel-Boot  
    3e Plaats Tijhuis Cherelle -Do Smaal  
    3e Plaats Witz Danielle - Mossel-Boot  
               
               
  POULE 4C Jongens 14 - 15 jaar    
        - 57 kg    
    1e Plaats Gerrese Nick - Unity '99  
    2e Plaats Vos Michael - Kai Sei  
    3e Plaats Bouthala Ayoub - Bushido  
    3e Plaats Laschitzky Denis - Gummersbach  
               
               
  POULE 4D Jongens 14 - 15 jaar    
        57 t/m 62 kg    
    1e Plaats Schaap Rik - Muilwijk  
    2e Plaats Teters Danilo - Mossel-Boot  
    3e Plaats Vonken Brian - Do Smaal  
    3e Plaats v.Leeuwen Bart - Bushido  
               
               
  POULE 4E Jongens 14 - 15 jaar    
        +   63 kg  
    1e Plaats Wold Donovan - Kenamju  
    2e Plaats Lauterslager Matthijs - Unity '99  
    3e Plaats Zegstroo Maico - Kenamju  
    3e Plaats v.Mourik Niels - Do Smaal  
               
               
  POULE 5A Meisjes 16 - 17 jaar    
        min/plus    
    1e Plaats Oosterveen Kimberley - Do Smaal  
    2e Plaats Hofman Britt - Choku  
    3e Plaats Op den Camp Shirley - Alken  
    3e Plaats Müller Caroline - Gummersbach  
               
               
  POULE 5B Jongens 16 - 17 jaar    
        -  67   kg    
    1e Plaats Radovic Stefan - Ensho Sen  
    2e Plaats Mahabali Arfaaz - Ton Neuhaus  
    3e Plaats Amrani Youber - Alken  
    3e Plaats Herzet Damien - Hara Herve  
               
               
  POULE 5C Jongens 16 - 17 jaar      
        +    67 kg  
    1e Plaats Haverhoek Jacob - Mossel-Boot  
    2e Plaats Nortan Giordy - Choku  
    3e Plaats Gertsen Vince - v.Hellemond  
    3e Plaats Janssens Dylan - v.d.Nieuwendijk  
               
               
  POULE 6A Dames 18 - 21 jaar    
        min/plus    
    1e Plaats Op den Camp Vallerie - Alken  
    2e Plaats Mangelschots Ancy - Herentals  
    3e Plaats Michels Hanne - Zipangu  
    3e Plaats Maramieri Caroline - Waremme  
               
               
  POULE 6B Mannen 18 - 21 jaar    
        min/plus    
    1e Plaats Vincent Rick - v.Hellemond  
    2e Plaats Verheuvel Wayne - Sei Do  
    3e Plaats Berends Brian - Do Smaal  
    3e Plaats Dasoul Michel - KC Herstal  
               
               
  POULE 7A Dames        
        Open klasse    
    1e Plaats Nizet Valerie - Hara Herve  
    2e Plaats Op den Camp Vallerie - Alken  
    3e Plaats Maquinay Christine - Verviers  
    3e Plaats Yldirim Lale - Do Smaal  
               
               
  POULE 7B Mannen        
        Open klasse    
    1e Plaats Ebaihoubarka Jamal - Bushido  
    2e Plaats Dutomadio Daniel - Choku  
    3e Plaats Ceylan Erhan - Choku  
    3e Plaats Parizel Kevin - Ronin Karate