KARATE CUP SITTARD 2010
24-10-2010
Meer dan 450 deelnemers uit:
Nederland
België
Frankrijk
Luxemburg
Zwitserland
Uitslagen / Results    2010

POULE

1A

7 - 8 - 9 jaar

 

Meisjes

t/m 30 kg

 

1e Plaats

v.d.Weij Nina - Alken

2e Plaats

Sastra Rafke - Alken

3e Plaats

Pasalbessy Jada - Alken

3e Plaats

Bouwknegt Valery - van den Nieuwendijk

 

POULE

1B

7 - 8 - 9 jaar

 

Meisjes

31 kg + hoger

1e Plaats

Loenen Zoe - Bushido

2e Plaats

Plettenberg Romana - Alken

3e Plaats

Klesman Danique - Alken

3e Plaats

v.Oudenaarden Melissa - Unity 99

 

POULE

1C

7 - 8 - 9 jaar

 

Jongens

t/m 30 kg

 

1e Plaats

Cops Thibaut - KC Wallonie

2e Plaats

Blanc Max - KC Wallonie

3e Plaats

Lakhal Ayoub - Kai Sei

3e Plaats

Houfina Iliass - KC Wallonie

 

POULE

1D

7 - 8 - 9 jaar

 

Jongens

31 kg + hoger

1e Plaats

Luns River - Unity 99

2e Plaats

v.Langevelde Marlon - Mossel-Boot

3e Plaats

Douzi Driss - KC Wallonie

3e Plaats

Calabrese Cameron - KC Wallonie

 

POULE

2A

10 - 11 jaar

 

Meisjes

t/m 36 kg

 

1e Plaats

Kuhnen Nashka - Alken

2e Plaats

v.d.Eerden Jaydin - Choku

3e Plaats

Vounckx Anne-Sophie - Samoerai Leuven

3e Plaats

Bankodad Malika - van Hellemond(N)

 

POULE

2B

10 - 11 jaar

 

Meisjes

37 kg + hoger

1e Plaats

Lopez-Nava Pauline - KC Wallonie

2e Plaats

v.Wijgerden Alyssa - Unity 99

3e Plaats

Elatiki Hajar - Alken

3e Plaats

Edikissi Melanie - Elhatri

 

POULE

2C

10 - 11 jaar

 

Jongens

t/m 34 kg

 

1e Plaats

Lindelauf Antonie - Alken

2e Plaats

Timmermans Jordy - Heerlerbaan

3e Plaats

Milquet Martial - Karate Geer

3e Plaats

Muller Max - Do Smaal

 

POULE

2D

10 - 11 jaar

 

Jongens

35 t/m 39 kg

 

1e Plaats

de Ruiter Enzeli - Kenamju

2e Plaats

Grootjen Mika - van den Nieuwendijk

3e Plaats

Rusanganwanema Thanks - Wakai team

3e Plaats

Rosiello Jess - Wakai team

 

POULE

2E

10 - 11 jaar

 

Jongens

40 kg + hoger

1e Plaats

El Hamdaoui Ap - van Hellemond(N)

2e Plaats

Krisnadath Lex - Mossel-Boot

3e Plaats

Bakker Niels - Muilwijk

3e Plaats

Aouam Anass - Bushido

 

POULE

3A

12 - 13 jaar

 

Meisjes

t/m 42 kg

 

1e Plaats

Albayrak Ruveyda - Choku

2e Plaats

Bakker Danielle - Muilwijk

3e Plaats

v.Dinther Loekie - Kenamju

3e Plaats

Farsi Yasmina - KC Wallonie

 

POULE

3B

12 - 13 jaar

 

Meisjes

43 t/m 50 kg

 

1e Plaats

Janssen Jamie - Fudoshin

2e Plaats

Stelten Elle - Zipangu Neerpelt

3e Plaats

v.Dinther Kitty - Kenamju

3e Plaats

Gajadin Neelam - Mossel-Boot

 

POULE

3C

12 - 13 jaar

 

Meisjes

51 kg + hoger

1e Plaats

Creemers Ingrid - Fudoshin

2e Plaats

Hemroulle Manon - Hara Herve

3e Plaats

Rauw Lola - KC Wallonie

3e Plaats

Bankodad Jihane - van Hellemond(N)

 

POULE

3D

12 - 13 jaar

 

Jongens

t/m 42 kg

 

1e Plaats

v.d. Meijden Thomas - Kenamju

2e Plaats

Costa Luca - KC Wallonie

3e Plaats

Kremers Bob - Unity 99

3e Plaats

Bremmers Sten - Fudoshin

 

POULE

3E

12 - 13 jaar

Jongens

43 t/m 49 kg

1e Plaats

Timmermans Brian - Heerlerbaan

2e Plaats

Lusse Bryan - Unity 99

3e Plaats

de Groot Rick - Ton Neuhaus

3e Plaats

Nuydens Dylan - Samoerai Leuven

 

POULE

3F

12 - 13 jaar

Jongens

50 kg + hoger

1e Plaats

Mazur Alexander - Unity 99

2e Plaats

Lardy Tyron - Kenamju

3e Plaats

Arbeid Tim - van den Nieuwendijk

3e Plaats

Bracke Aron - Samoerai Leuven

 

POULE

4A

14 -15 jaar

Meisjes

t/m 53 kg

1e Plaats

Bakker Manon - Muilwijk

2e Plaats

Schulpen Julia - Alken

3e Plaats

Delfosse Jennifer - Union Leuze

3e Plaats

Jugo Hanna - Do Smaal

 

POULE

4B

14 -15 jaar

Meisjes

54 kg + hoger

1e Plaats

Waltz Estelle - Unity 99

2e Plaats

Been Bobbi - Unity 99

3e Plaats

Rauw Lara - KC Wallonie

3e Plaats

Vincent Nina - van Hellemond

 

POULE

4C

14 -15 jaar

Jongens

t/m 54 kg

1e Plaats

Wals Jordy - van den Nieuwendijk

2e Plaats

Lindelauf Jolano - Alken

3e Plaats

Muis Eli - Tadashii-Do

3e Plaats

Jadot Cyril - KC Wallonie

 

POULE

4D

14 -15 jaar

Jongens

55 t/m 61 kg

1e Plaats

Gerrese Nick - Unity 99

2e Plaats

Groot Barry - Ton Neuhaus

3e Plaats

v.Kleef Elmar - Unity 99

3e Plaats

van Leeuwen, Bart - Bushido

 

POULE

4E

14 -15 jaar

Jongens

62 kg + hoger

1e Plaats

Boughalab Khalid - KC Wallonie

2e Plaats

Bouthala Ayoub - Bushido

3e Plaats

Timmermans Rob - Heerlerbaan

3e Plaats

Schaap Rik - Muilwijk

 

POULE

5A

16 - 17 jaar

Meisjes

min/plus cat.

1e Plaats

v.Harten Kimberly - Do Smaal

2e Plaats

Tijhuis Cherelle - Do Smaal

3e Plaats

Op den Camp Shirley - Alken

3e Plaats

v.Gent Sharon - Muilwijk

 

POULE

5B

16 - 17 jaar

Jongens

t/m 70 kg

1e Plaats

Janssens Nigel - van den Nieuwendijk

2e Plaats

v.d.Eedt Ian - Samoerai Leuven

3e Plaats

v.Mourik Niels - Do Smaal

3e Plaats

Vonken Brian - Do Smaal

 

POULE

5C

16 - 17 jaar

Jongens

71 kg + hoger

1e Plaats

Wold Donovan - Kenamju

2e Plaats

Balli Eren - Mossel-Boot

3e Plaats

Leonard Arnaud - KC Wallonie

3e Plaats

Gunal Caglar - Mossel-Boot

 

POULE

6A

18 - 20 jaar

Dames

min/plus cat.

1e Plaats

Op den Camp Vallerie - Alken

2e Plaats

de Vos Nele - Samoerai Leuven

3e Plaats

Berrouba Bahija - Choku

3e Plaats

Appeltans Lisa - Rohay

 

POULE

6B

18 - 20 jaar

Mannen

min/plus cat.

1e Plaats

Kohlen Xavier - Alken

2e Plaats

Janssens Dylan - van den Nieuwendijk

3e Plaats

v.Waesberghe Brian - Voris Schoten

3e Plaats

Vincent Rick - van Hellemond

 

POULE

7A

 

Dames

Open klasse

 

1e Plaats

Vrijsen Lene - Tay no Sen Hasselt

2e Plaats

Op den Camp Vallerie - Alken

3e Plaats

Appeltans Lisa - Rohay

3e Plaats

Mballa Monique - Elhatri

 

POULE

7B

 

Mannen

Open klasse

 

1e Plaats

Kroon Niels - van den Nieuwendijk

2e Plaats

Ceylan Erhan - Choku

3e Plaats

Graauw Safi - van den Nieuwendijk

3e Plaats

de Keyzer Tom - Tay no Sen Hasselt