Uitslagen / Results / Ergebnisse / Résultats

 
" Open Karate Cup Sittard 201
3 "
Poule 1A
Meisjes  7 - 8 - 9 jaar    t/m 30 kg
     
1 Oidtmann Demi - Karateschool Alken
2   Verspaget Joanna - Karateschool Alken
3   Wezel van Robin - KS Fightin'Nabil Amsterdam
3   Beckers Charissa - Fudoshin Roermond
     
     
Poule 1B
Meisjes  7 - 8 - 9 jaar    31 kg +
     
1 In de Braek Iris - Karateschool Alken
2   Azmani Youssra - Karate team Azmani Nijmegen
3   Paesch Sharenaty - Bushido Tiel
3   Belgharbi Lamyae - Elhatri
     
     
Poule 1C
Jongens  7 - 8 - 9 jaar    t/m 30 kg
     
1 Toonen Nordinjo - Fudoshin Roermond
2   Williams Tyrell - Karateschool Alken
3   Wieman Jesse - van den Nieuwendijk
3   Abdelmaki Amin - champions club Liège
     
     
Poule 1D
Jongens  7 - 8 - 9 jaar   31 kg +
     
1 Bedou Frederic - Do Smaal
2   Gerritsen Elvin - Kai Sei
3   Thonnard Maxime - Academie Karate Leponce Liege
3   Heuts Owen - Karateschool Alken
     
     
Poule 2A
Meisjes  10 - 11 jaar    t/m 35 kg
     
1 Quint Laura - Bushido Waltershausen
2   Bruijn de Fleur - Karateschool Alken
3   Bol Charlotte - Sparring KC
3   Wery Audrey - Sparring KC
     
     
Poule 2B
Meisjes  10 - 11 jaar   36 kg +
     
1 Goeptar Chimene - Unity 99 Rotterdam
2   Boom van den Didi - Elhatri
3   Ergun Hatice - Choku Zaandam
3   Kölker Roos - Seinchin
     
     
Poule 2C
Jongens  10 - 11 jaar    t/m 34 kg
     
1 Opitz Lucas - Bushido Waltershausen
2   Philippen Gino - Karateschool Alken
3   Dussen van der Kaine - Karateschool Alken
3   Lallement Florian - Karate Strassen
     
     
Poule 2D
Jongens  10 - 11 jaar   35 t/m 39 kg
     
1 Hounina Ilias - KC Wallonie Liege
2   Ziry Hamza - KS Fightin'Nabil Amsterdam
3   Schippers Sammy - Karateschool Alken
3   Alken Milan - Karateschool Alken
     
     
Poule 2E
Jongens  10 - 11 jaar   40 kg +
     
1 Engin Denzel - Karateschool Alken Nederlandse vlag
2   Aschoff Lukas - Bushido Waltershausen
3   Cnoops Twan - Karateschool Alken Nederlandse vlag
3   Somers Jeffrey - KC Samourai Leuven
     
     
Poule 3A
Meisjes  12 - 13 jaar    t/m 47 kg
     
1 Chartry Célia - champions club Liège
2   Weij van der Nina - Karateschool Alken
3   Kuhnen Nashka - Karateschool Alken
3   Voost Merel - Karateschool Alken
     
     
Poule 3B
Meisjes  12 - 13 jaar    48 kg +
     
1 Plettenberg Romana - Karateschool Alken
2   Izelaar Tanya - Unity 99 Rotterdam
3   Hekelaar Gombert Suzanne - Kenamju Haarlem
3   Hunold Sarah - Bushido Waltershausen
     
     
Poule 3C
Jongens  12 - 13 jaar   t/m 44 kg
     
1 Calabrese Cameron - KC Wallonie Liege
2   Langenaeken Adrien - champions club Liège
3   Da Nazare Gil - Karate Strassen
3   Beckers Brandon - Fudoshin Roermond
     
     
Poule 3D
Jongens  12 - 13 jaar   45 t/m 52 kg
     
1 Luns River - Unity 99 Rotterdam
2   Timmermans Jordy - Fudoshin Roermond
3   Bien Tim - Bushido Waltershausen
3   Oualad Haj Amar Youness - Karateclub Le Chardon
     
     
Poule 3E
Jongens   12 - 13 jaar    53 kg +
   
1 Paulussen Jonathan - KC Wallonie Liege
2   Waesberghe van Jordy - Voris Schoten
3   Bol Julien - Sparring KC
3   Hoeksema Dion - Tadashii-do Rhoon
     
     
Poule  4A
Meisjes  14 - 15 jaar    t/m 53 kg
     
1 Zantis Laura - Karate Strassen
2   Albayrak Ruveyda - Choku Zaandam
3   Eerden van der Jaydin - Choku Zaandam
3   Da Nazare Lena - Karate Strassen
   
   
Poule  4B
Meisjes  14 - 15 jaar    54 kg +
   
1 Theimer Sophia - Bushido Waltershausen
2   Snel Lynn - van den Nieuwendijk
3   Cnoops Myrthe - Karateschool Alken
3   Wijgerden van Alyssa - Unity 99 Rotterdam
   
   
Poule  4C
Jongens  14 - 15 jaar    t/m 51 kg
   
1 Criado Carlos - Elhatri
2   Spott Niclas - Bushido Waltershausen
3   Lerant Kevin - Ligue Karaté Essonne
3   Pauwels Rune - KC Groot Bijgaarden
   
   
Poule  4D
Jongens  14 - 15 jaar   52 t/m 59 kg
   
1 Gabriels Kenneth - KC United Friends Lommel
2   Seijmonson Lorenzo - Unity 99 Rotterdam
3   Le Thanh Liem - Ligue Karaté Essonne
3   Vreugd Damany - Unity 99 Rotterdam
   
   
Poule  4E
Jongens  14 - 15 jaar    60 kg +
   
1 Lusse Bryan - Unity 99 Rotterdam
2   Roovers Glenn - Choku Zaandam
3   Loenen Damian - Team Boelbaai
3   Blaa Sebastian - Bushido Waltershausen
   
   
Poule  5A
Meisjes  16 - 17 jaar    t/m 60 kg
   
1 Wieman Desi - van den Nieuwendijk
2   Hemroulle Manon - Bushido Herve
3   Zoe Augustijn - Muilwijk Dordrecht
3   Mans Linda - Fudoshin Roermond
   
   
Poule  5B
Meisjes  16 - 17 jaar    61 kg +
     
1 Schulpen Julia - Karateschool Alken
2   Grimm Charlotte - Bushido Waltershausen
3   Winkelaar Kelly - van den Nieuwendijk
3   Janssen Jamie - Fudoshin Roermond
   
   
Poule  5C
Jongens  16 - 17 jaar   t/m  64 kg 
   
1 Liger Brice - Ligue Karaté Essonne
2   Vonken Roger - Do Smaal
3   Verstegen Lars - Fudoshin Roermond
3   Rikken Jesse - Fudoshin Roermond
   
   
Poule  5D
Jongens  16 - 17 jaar   65 kg +
   
1 Custinne Julien - champions club Liège
2   Lardy Tyron - Kenamju Haarlem
3   Kajanaku Eros - Voris Schoten
3   Velzel Leroy - Choku Zaandam
   
   
Poule  6A
Dames  18 - 20 jaar   min/plus cat.  
   
1 Zwakhalen Kaylee - Karateschool Alken
2   Otten Nadia - champions club Liège
3   Leynen Lindsy - VKF Unistijl
3   Dekker Brittley - van den Nieuwendijk
   
   
Poule  6B
Heren  18 - 20 jaar   min/plus cat.
   
1 Wold Donovan - Kenamju Haarlem
2   Lemaire Benjamin - Bushido Herve
3   Schaap Rik - Muilwijk Dordrecht
3   Azidan Anass - Karate030
   
   
Poule  7A
Dames  Open Klasse  
     
1 Vos de Nele - Fighting Karate
2   Zwakhalen Kaylee - Karateschool Alken
3   Nizet Valerie - Bushido Herve
3   Debatty Luana - Sparring KC
   
   
Poule  7B
Heren  Open Klasse    
     
1 Schaap Rik - Muilwijk Dordrecht
2   Delhez Jeremy - KC Wallonie Liege
3   Dasoul Michael - champions club Liège
3   Quets Jeroen - Voris Schoten