Uitslagen / Results / Ergebnisse / Résultats

 
" Open Karate Cup Sittard 201
4 "
Poule 1A
Meisjes  7 - 8 - 9 jaar    t/m 30 kg
     
1 Ott Sidney Michelle - Nippon Gotha
2   Jadin Lana - KC Differdange
3   Eijskoot Roxanne - van den Nieuwendijk
3   Andre Robine - Unity99
     
     
Poule 1B
Meisjes  7 - 8 - 9 jaar    31 kg +
     
1 Verspaget Joanna - KS Alken
2   Azmani Youssra - Team Azmani
3   Bougrine Amina - Academie Karate Tornatore
3   Beckers Charissa - Fudochin Roermond
     
     
Poule 1C
Jongens  7 - 8 - 9 jaar    t/m 30 kg
     
1 Abdelmaki Amin - Champions Liege
2   El Yahyaoui Annis - Champions Liege
3   Vucitrna Ismail - SIC Bruxelles
3   Baudoux Maxime - Wakai Team
     
     
Poule 1D
Jongens  7 - 8 - 9 jaar   31 kg +
     
1 Rusanganwa Alexis - Wakai Team
2   de Bruijn Bart - KS Alken
3   Maurmair Gyano - KS Alken
3   Williams Tyrell - KS Alken
     
     
Poule 2A
Meisjes  10 - 11 jaar    t/m 37 kg
     
1 Hielkema Emily - van den Nieuwendijk
2   Azmani Hajar - Team Azmani
3   van Wezel Robin - Kime
3   Adjodhia Ishana - Kenamju Haarlem
     
     
Poule 2B
Meisjes  10 - 11 jaar   38 kg +
     
1 Goeptar Chimene - Unity 99
2   van den Boom Didi - Budosporten Elhatri
3   de Bruijn Fleur - KS Alken
3   El Boudakhani Wissal - KaiSei
     
     
Poule 2C
Jongens  10 - 11 jaar    t/m 34 kg
     
1 Toonen Nordinjo - Fudoshin Roermond
2   Abdelmaki Annas - Champions Liege
3   Philippen Gino - KS Alken
3   Essaouir Ammad - Champions Liege
     
     
Poule 2D
Jongens  10 - 11 jaar   35 t/m 39 kg
     
1 Oymaci Furkan - Budosporten Elhatri
2   Hamati Dardan - Shitokai Karate Evere
3   El Yahyaoui Ayoub - Champions Liege
3   Abdelmaki Nassim - Champions Liege
     
     
Poule 2E
Jongens  10 - 11 jaar   40 kg +
     
1 Anisimov Danyil - AKL Leponce
2   Bedou Frederic - Do Smaal
3   Mbo Munanga Tyler - KC Wallonie
3   Engin Denzel - Fudoshin Roermond
     
     
Poule 3A
Meisjes  12 - 13 jaar    t/m 47 kg
     
1 Hermans Alexandra - Sparring KC Liege
2   Hollander Nadine - Kenamju Haarlem
3   Voost Merel - KS Alken
3   Matisse Jeanne - Academie Karate Tornatore
     
     
Poule 3B
Meisjes  12 - 13 jaar    48 kg +
     
1 de Vos Sofie - Vlaamse Karate Federatie-Multistijl
2   Bougrine Nesrine - Academie Karate Tornatore
3   Van der Schoot Pricilla - Voris Karate Schoten
3   Hunold Sarah - Bushido Waltershausen
     
     
Poule 3C
Jongens  12 - 13 jaar   t/m 41 kg
     
1 Deghali Rayane - Groupe Francophone de Karate
2   van der Dussen Kaine - KS Alken
3   Marginet Maxime - Karate Club Groot-Bijgaarden VZW
3   Beckers Sydney - Fudoshin Roermond
     
     
Poule 3D
Jongens  12 - 13 jaar   42 t/m 47 kg
     
1 Mahauden Quentin - Groupe Francophone de Karate
2   Cnoops Twan - KS Alken
3   Varela Chrys - Unity 99
3   Ben Said Ilyas - Champions Liege
     
     
Poule 3E
Jongens   12 - 13 jaar    48 kg +
   
1 Luns River - Unity 99
2   Kanijamuhanga Jordy - KC Maastricht
3   Calabrese Cameron - Groupe Francophone de Karate
3   Gareev Frank - Bushido Koln
     
     
Poule  4A
Meisjes  14 - 15 jaar    t/m 54 kg
     
1 Plettenberg Romana - KS Alken
2   Kuhnen Nashka - KS Alken
3   Hekelaar Gombert Suzanne - Kenamju Haarlem
3   van der Eerden Jaydin - Choku
   
   
Poule  4B
Meisjes  14 - 15 jaar    55 kg +
   
1 Chartry Celia - Groupe Francophone de Karate
2   Groot Cindy - Budoschool Ton Neuhaus
3   Kolf Saffron - Kenamju Haarlem
3   Alekseeva Mariya - Belarus Karate Federation
   
   
Poule  4C
Jongens  14 - 15 jaar    t/m 51 kg
   
1 Rusanganwa Thanks - Groupe Francophone de Karate
2   Boucharouf Yassine - Groupe Francophone de Karate
3   Digiorgi Luca - KC Wallonie
3   Spott Niclas - Chikare Club Erfurt e.V.
   
   
Poule  4D
Jongens  14 - 15 jaar   52 t/m 60 kg
   
1 Rosiello Jess - Groupe Francophone de Karate
2   Lindelauf Anthony - KS Alken
3   Bakhuysen Mitchel - Kenamju Haarlem
3   Grootjen Mika - van den Nieuwendijk
   
   
Poule  4E
Jongens  14 - 15 jaar    61 kg +
   
1 Deghali Walid - Groupe Francophone de Karate
2   Korabau Ivan - Belarus Karate Federation
3   van Waesberghe Jordy - Vlaamse Karate Federatie-Multistijl
3   de Ruyter Enzeli - Kenamju Haarlem
   
   
Poule  5A
Meisjes  16 - 17 jaar    t/m 57 kg
   
1 Barracato Lola - Groupe Francophone de Karate
2   Fevrier Cassandra - Groupe Francophone de Karate
3   Lemaire Elodie - SIC Bruxelles
3   Queck Michaela - Bushido Waltershausen
   
   
Poule  5B
Meisjes  16 - 17 jaar    58 kg +
     
1 Dzyachkova Anastasiya - Belarus Karate Federation
2   Wieman Desi - van den Nieuwendijk
3   Klappe Lizzy - Unity 99
3   Leliveld Asabi - Kenamju Haarlem
   
   
Poule  5C
Jongens  16 - 17 jaar   t/m  62 kg 
   
1 Belleraj Sabry - Groupe Francophone de Karate
2   Neves Jordan - KC Differdange
3   Zelenaj Liridon - Groupe Francophone de Karate
3   Criado Carlos - Budosporten Elhatri
   
   
Poule  5D
Jongens  16 - 17 jaar   63 t/m 71 kg
   
1 Lusse Brian - Unity 99
2   Costa Luca - Groupe Francophone de Karate
3   Arbeid Tim - van den Nieuwendijk
3   Bougrine Anouar - Groupe Francophone de Karate
   
   
Poule  5E
Jongens  16 - 17 jaar   72 kg +  
   
1 Vodchits Aliaksei - Belarus Karate Federation
2   Kuznetsov Aleksej - Belarus Karate Federation
3   Okimela Emmanuel - SIC Bruxelles
3   Ciray Sebastien - Groupe Francophone de Karate
   
   
Poule  6A
Dames  18 - 20 jaar   min/plus cat.
   
1 Zwakhalen Kaylee - KS Alken
2   Grimm Charlotte - Bushido Waltershausen
3   El Masaoudi Yousra - Groupe Francophone de Karate
3   Leynen Lindsy - VKF Unistyle
   
   
Poule 6B
Heren 18 - 20 jaar t/m 66 kg  
     
1 Custinne Julien - Groupe Francophone de Karate
2   Papruha Valerii - Belarus Karate Federation
3   Dokter Lasse - Karateschule Schötz
3   Bouthala Ayoub - Team Boelbaai
   
   
Poule  6C
Heren  18 - 20 jaar   67 kg +
     
1 Isakau Anton - Belarus Karate Federation
2   Lardy Tyron - Kenamju Haarlem
3   Nelissen Jemie - Van Galen
3   Desenfants Eric - Panthere Karate Club Liege
   
   
Poule  7A
Dames  Open Klasse    
     
1 Panetsidou Vasiliki - Rene Smaal Karate
2   Marisca Verspaget - KS Alken
3   de Vos Nele - Fighting Karate Hasselt
3
 
Debatty Luna - Sparring KC Liege
   
 
Poule  7B
Heren  Open Klasse    
       
1 Dasoul Michael - Champions Liege
2   Krautsou Artsiom - Belarus Karate Federation
3   Plompen Sam - Budo Kai Merksem
3   Arslan Ozan - Mossel Boot